Esitlustarvikute hulka kuuluvad roll-up- ja bännerstendid, seinaplakatid, ning erinevad tootestendid. Meie kujundame ja toodame esitlusvahendeid kõigi ürituste jaoks alates väikestest väljapanektutest messiboksideni.

Roll-up stend on väga lihtsalt ja kiirelt paigaldatav reklaamstend, mille nimi tuleneb stendi konstruktsioonist – see koosneb kassetti keritud graafikakangast ja tugivardast, millele kangas toetub. Stendi paigladamine seisneb kanga kassetist välja tõmbamises ja tugivardale toetamises. Roll-up stend sobib lahenduseks, kui on oluline reklaami kiire paigaldamine ja kokkupakkimine.

Reklaamstend kaunistab bürooruumides interjööri ning täidab pilkupüüdvalt oma ülesannet messidel, seminaridel või koolitustel. Hea müügistend ei jää klientidele märkamatuks ning võib müüki mitmekordselt suurendada. Müügistendi muudavad heaks läbimõeldud projekt ja kujundus, õigesti kombineeritud valgustus ja kasutusmugavus.

Postriliist on mugav ja kiire lahendus postri üles riputamiseks. Postriliist koosneb kahest alumiinium kinnitusest, mis hoiavad sinu postri sirgelt. Liistud on snap kinnitusega, mis käivad klõpsuga lahti -kinni ja võimaldavad postri kiiret vahetus. Postriliist sobib lahenduseks, kui soovid kerge vaevaga oma postri reklaami üles riputada.

Messiboks on sinu firma esindus messil, selle kujundus, klientidega suhtlejad ja esitlusvahendid ning -materjalid kujundavad ettevõttest mulje.