Fotoklaas annab suurepärase võimaluse muuta oma köök eriliseks! Köök on keeruliste keskkonnatingimustega ruum, tempertuuri ja niiskuse kõikumine seab materjalidele keerulised tingumised. Oleme materjalide valikul olnud innovatiivne ja pakume mitmeid uudseid võimalusi köögi kaunistamiseks.

Fotoklaaside puhul kasutame kõrgkvaliteedilist klaasi “Optiwhite”. Seda ennekõike seepärast, te mitte taustvärvi moonutada. Samuti on soovitatav kasutada just seda klaasisorti, kui kasutate valguseffekte, LED valgustust näiteks. Optiwhite klaas ei murra valgust ja laseb LED valguskiirtel sujuvalt läbi kumada.

Meie taustaklaasid on karastatud ning vastavad Euroopa standarditele EN 12150. See tähendab, et tegemist on turvaklaasiga, mis on tavaklaasist kuni 6 korda tugevam ja samuti turvalisem.

Meie poolt pakutav turvaklaas on tugev ja elastne ning selle purunemist ei tule karta. Taustaklaaside paksus on 6 mm, pealispind poleeritud või matistatud ja servad faasitud (1,5 mm).

Kuidas tellida ja kui kaua aega läheb?

Lihtsamad (ristküliku- ja ruudukujulised) klaasid saame valmis 1–2, erikujulised kuni 2-3 nädalaga.

Kuna kõik köögi tagaseinad valmistatakse eritellimusena, oleks vaja meile edastada järgnev info:

  • klaasiga kaetava pinna mõõdud või telli mõõtmine meie poolt
  • pistikupesade arv (kui saadate mõõdud ise)
  • soovitud pildifail või soov, millist fotot sooviksite
  • kas soovite ka paigaldusteenust

Kui teil endal piisavalt kvaliteetne pildifail puudub, saate foto valida Adobe Stock ning Shutterstock pildipankadest. Soovi korral leiame sobiva teemaga pildid ise ning teile jääb teha vaid lõplik valik.

Tellimisel palume kindlasti arvestada, et hiljem klaasi omadusi (mõõdud, avad) muuta pole võimalik.