Mis võiks olla veel parem kui liikuv reklaam?

Kui sõiduvahendid on pidevas liikumises, siis jõuab ka sellel olev reklaam igale poole.

Liiklusvahenditel on võimalik ettevõttele kujundada väga silmapaistvat ja omapärast reklaami.
Huvitavad ja silmapaistvad autokleebised ei jää kunagi märkamata.

Autokleebiste kasutamine on väga efektiivne viis tähelepanu äratamiseks, sest nendel asuvat reklaami näevad väga paljud inimesed ning tänu sellele jääb mulje, et firma tegutseb aktiivselt mitmes kohas. Samas loovad autokleebised ka usaldust(näiteks kliendi juurde sõites on firma nimega kleebised kinnituseks, et tegemist on õigete inimestega).

Kleebised autol on küll ennekõike müügivahend (autodele saad kleepida firmasümboolikat, kontaktandmeid, informatsiooni kampaaniate kohta ja erinevaid kujunduselemente), kuid kuna kleebiste mõõtmete ja disaini valik on praktiliselt piiramatu, on võimalik ka isikliku sõiduki üldmuljet muuta.

Sõiduki üleni kiletamine ehk full wrapp

Sõiduki üleni kleebiskilega katmine – veel üks tuuningutüüp, mis suudab väljendada Teie auto individuaalsust. Spetsiaasete autokleebiste abil teeme saame teha teie autost täiesti uue välimusega sõiduki lühikese aja jooksul. ülekiletatud auto on sarnane värvitud autoga, seega, kui soovite muuta oma lemmiku sõiduki välimust, ei ole vaja tingimata teda ülevärvida vaid piisab sõiduki ülekiletamisest, mis on oluliselt odavam ja praktilisem kui ülevärvimine.

wrappkiledel on olemas sellised omadused, tänu millele on võimalik ülekleepida nii autot tervikuna kui ka osaliselt, olenemata keerukusest. Wrap kilesid kasutatakse laias temperatuuri vahemikus ning ta ei pleegi ära ega pragune. Tänu kile heale kleepuvusele, kleepub vinüülkile paigaldadusel sõiduki keredetailidele probleemideta ning sama lihtsalt tuleb see ka liimist lahti, samast kahjustamata laki kihti.

Sõidukit, mis on kaetud vinüülikilega, võib pesta ja poleerida igas autopesulas ning ei pea muretsema pinnakatte seisundi pärast. Vinüülkile annab autole erilise ja esindusliku ilme. Tänu vinüülkile mitmekesisule, on võimalik imiteerida erinevaid pindasid (nahk, metall, alumiinium, matt ja läikivad pinnad jne). Auto ülekleepimine võtab aega 2-3 päeva.

Värvikaitse. Kõige tihedamini kannatavad auto laki kaitsekiht ja tuleklaasid kruusa-, väikeste kivikeste ja muu prahi löökpaiskumise tõttu. Kriimud autokerel halvendavad tunduvalt auto välimust ja kindlasti vähendavad tema väärtust edasimüügil. Auto kattekiletamine on teenus, mis viiakse läbi kasutades spetsiaalseid kilesid, mis on mõeldud kõikidele auto keredetailidele. Meie kasutame paremaid kilesid, säilivuseaeg on kuni 7 aastat. Kile ei muuda värvi, on optiliselt läbipaistev ning ei moonuta laki kaitsekihi läiget.

Kile on spetsiaalselt mõeldud sõiduki välisvärvipinna laki kahjustuste, kriimustuste-, väikestest „pleki mõlkimiste” ning samuti kahjulike keemiliste mõjude eest. Kile muutub nähtamatuks pärast pealekandmist, on bensiini- ja õlikindel ning säilitab kõik oma omadused erinevatel ilmastikutingimustel kogu eluaja vältel. Kile laseb UV-kiired läbi, mis võimaldab vältida ebaühtlast kaitstud pindade pleekimist, võrreldes sõiduki ülejäänud keredetailidega.