Aitame Teie firmale välja töötada visuaalse identiteedi (näiteks logo) koos kõige sinna juurdekuuluvaga ning kanda see üks kõik mis pinnale, et kõnetada just neid kliente, keda Teie ettevõtte soovib! Logo võib olla aluseks kogu firma identiteedile, samuti on see kodulehe disaini väljatöötamisel üheks olulisimaks baasmaterjaliks. Logo võib kanda endas firma visuaalset identiteeti ja tegevusala.

Brändi loomine ei ole ülesanne kergete killast. Bränd on kuvand väärtustest, millest hoolid ja lugu pead – Sinu ettevõtte olemus. Esmamulje saab tekkida vaid korra ning anname endast kõik, et see oleks positiivne ning viiks edukale koostööle – et see pälviks kliendi usalduse. Bränd, visuaalne identiteet, logo (kuidas iganes seda kutsuda) on esmamulje Sinu ettevõttest ja selle väärtustest.

Peale uute logode disainimise võib meie poole pöörduda ka olemasoleva logo värskendamiseks. Aitame ka logode ja piltide joonistamisega vektorgraafikasse. Vajadus selle töö järgi tekkib siis, kui enam ei suudeta leida või on hävinenud logo originaalfailid (vektorgraafilised). Ilma nende failideta ei ole võimalik kilelõiketöid ja ka enamike trükitöid kahjuks teostada.

Ka kogu firmagraafika, vastavalt vajadusele kas visiitkaardid, flaierid, plakatid, voldikud, brošüürid, kleebised ja sildid, reklaamid (k.a veebireklaamid), raamatud, ajalehed ja ajakirjad, kutsed ja kaardid, kalendrid, tootekataloogid, lauarääkijad ja menüüd, pakendid, blanketid, tunnistused, (veebi)bännerid, logod ja firmagraafika jm disainimine on ka osa meie igapäevatööst.

Meie poolt toimub disaini väljatöötamine koostöös Teiega, kuni te olete sellega 100% rahul.